TOPlist 

   
   
   
    Dnes má svátek
 Dnes je


     Co je to NUMEROLOGIE?

  • Kvalita čísla nebo skupiny čísel v datu narození vytváří neviditelnou sílu čili vibraci, podobnou elektrickému náboji.

  • Člověk nebo jiný posuzovaný objekt si můžeme představit jako rozhlasový přijímač naladěný svým datem narození na určitou stanici. Právě tak, jako nevidíme všudypřítomné rádiové vlny, nemůžeme vidět ani vibrační sílu vytvářenou čísly v datu narození. Postřehneme však její projevy v životě člověka.

  • Numerologie je moderní věda s pradávnými kořeny, která zkoumá vliv data narození konkrétního člověka s cílem dospět k lepšímu pochopení jeho osoby. Datum narození nevypovídá jen o povahových vlastnostech. Lze z něho vyčíst i mnohé schopnosti, zdravotní situaci, sexuální energii, problémy v dětství a řadu dalších věcí.

  • Pomocí numerologie se můžeme učit poznávat a chápat sami sebe i své blízké. Můžeme předvídat a chápat lépe své každoroční cykly a rozpoznat vliv čísel na celou lidskou společnost. Toto poznání nám umožní předvídat některé životní události a díky tomu se na ně můžeme připravit, či si z nich vzít ponaučení, nebo jen využít mocného přílivu energie k uskutečnění svých záměru, cílů, nebo životních snů.

  • Jakmile se dokážeme vyrovnat s myšlenkou, že nic nevzniká bez příčiny, jsme na dobré cestě. Klíčem k úspěchu je, abychom dokonale porozuměli jak svému partnerovi, dětem rodičům apod., tak sami sobě, protože tam kde existuje porozumění, nemůže převládnout nejistota.

  • Numerologie tak přispívá k hlubšímu pochopení našeho života, a pomáhá nalézat porušenou rovnováhu.


              

    

 


 svemi@seznam.cz , mob.tel číslo: 608 967 489